eu imi iau Natal si ps3 motion control pentru Game Cube. lasand gluma deoparte desi nu detin ps3 sunt cintstit si spun ca motion controllerul lui sony este mult peste natal(asta in cazul in care natal nu reconoaste obiectele in 3D).ce a aratat sony la E3 cu controllerul asta e peste ce a aratat MS cu natal.