kporto shi eu am participat la concursuri pe acest forum shi a meritat sa incerc...aici oameni se inscrie nu pt premi shi altele ci pt ca este o comunitate unita...u pe de alta parte nu faci parte din ea pacat...la acest concurs toti se straduiesc cat pot ei de mult...