Single post: Apple dezvaluie noul iPhone 6 si iPhone 6 Plus

  1. #41 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pentru toti haterii (treaba cu impartialitatea e de porc, nu mai tine, mai taiati din ele da-le dracu), ia uitati aici, nexus-ul vostru sau mega super ultra cool samsung sau WHATEVER, le regasiti in pozele alaturate cumva?

    Rautate mai mare ca androizii nu am vazut in viata mea, tind sa cred ca sunteti mai rai ca cei din tabara INDIEstation 4 (a se citi playstation 4, sau cum doriti).
    Daca scoateau terminal de 4'' tot nu era bine, apareau imediat ca ciupercile dupa ploaie; hahaha hahaha hahaha ati ramas in urma, tot 4'' hahaha.
    Daca au scos acum doua modele, ecran mai mare, tot au aparut androizii; ahaha ahahah ahaha noi aveam asa ceva in 2012.

    Auzi si tu ce treaba: VALEU AIFONU COSTA 30 -35 KK?
    NO Sh!t Sherlock: ia spune-ne aici, ce te-a facut sa dai 25 -30 kk pe un samsung sau nexus? Care au fost motivele?
    Da ma costa, ai bani dai, nu ai bani nu dai. Dar retine un amanunt: la 30kk iei macar un produs premium, si nu PLASTICUL INFECT pe care il gasesti de exemplu la samsung (imi place sa-i numesc si xerox eu, e doar o parere personala).
    Dar acolo nu se pune, asa-i? Acolo nu se mai plange nimeni ca un telefon de plastic costa 25-30kk?

    Cred ca este asa o regula generala in ultimul timp, de cate ori Apple fac un update unui produs, urmeaza valul asta de hate (se poate numi efect de turma?).

    Edit: tocmai acum am dat de aceasta stire. Multi care citesc tech stiu ca de ceva luni bune samsung au avut vanzari foarte scazute odata cu lansarea s5.
    E posibil ca faci asemenea lucruri, doar ca sa-ti faci si mai multa reclama pe baza altuia? Stiti cum zic, precum bicies care apar la capatos si spun ca au fost cu nu stiu ce actor/fotbalist/manelist celebru.
    Ma intreb cine-i retardatul de la ei care vine cu asemenea idei. De tot rasul.




    LAME.
    Attached Images Attached Images before-after-iphone-copy.jpg samsung-mobile-phone-before-after-apple-iphone.png screen-shot-2014-09-11-10.44.32.png