@iry: Nu te supara man, dar daca intru pe topicurile cu orice alt telefon inafara de iPhone, indiferent ca e Samsung, HTC, Nexus sau LG, de fiecare data din partea ta au venit comentarii "rautacioase" si ai facut misto comparand cu iPhone. Asa ca de ce te miri ca acelasi tratament il regasesti si in topicurile cu iPhone? Also, tot te iei de plasticul ala, bata-l sfantu sa-l bata, dar tot tu ziceai ca tu iti pui mereu husa la telefon. So, what's the point? Mai conteaza cu adevarat materialele premium pentru tine din moment ce ascunzi telefonul sub o husa de plastic de 20RON? Think about it, poate intelegi ce-ti zic.

Eu repet, n-am treaba cand iry zice ca iPhone in sus, iPhone in jos. Nu s-a ascuns ca e fan Apple niciodata, ba din contra, eu m-am luat doar de cei care fac pe impartialii si pe obiectivii.

Anyway, cititi articolul pus de Razvan pe pagina precedenta. Il consider foarte echilibrat si desi pana la urma prezinta o idee subiectiva, eu unul tind sa fiu intr-o mare parte de acord cu ce e prezentat acolo.