Quote Originally Posted by Privatul View Post
Penibil tot postul tau si vad ca nu te dezici in a continua pe trendul asta. Iti arat sute de posturi ale posesorilor de iphone care ziceau ca 4.5 e paleta de ping pong. Acum brusc e dimensiunea perfecta 4.7. N-am dat pe nexus nici macar 20 de milioane deci mai taie din sumele alea. Si da, eu aveam in 2012 la 16 milioane ce ai tu acum la aproape 35. Intradevar eu sunt ala prost fiindca am avut mai repede si la mai putini bani aceiasi tehnologie (big irony inserted here).

Zic sa astepti iphone 6s sa iti aduca wireless charging display qhd si slot de card. Oricum nu fii trist fiindca incepe si apple sa copieze cu succes ce era in voga acum 2 ani ca si ecran mai mare, nfc si altele. Totul la un pret pentru bossi
Citeste ce a scris Monky mai sus, e mesajul ala lung, structurat, si argumentat... De fapt, raspunsul e la fel ca produsele Apple - inteligent, elegant, simplu si de efect, sincer. Nu, nu ma lingusesc pe langa administrator in speranta de a primi premium, ci vreau sa evidentiez atitudinea unui fan Apple in comparatie cu atitudinea ta(MODERATED), a unui fanbot Android. Tu in continuare nu vrei sa intelegi nimic, si probabil nimeni nu te va putea descuia la minte, la fel cum nimeni nu va rezolva vreodata esecul ala de sistem de operare pe care il folosesti.


5C nu e fratele mai mic si low cost al 5S-ului, ci varianta imbunatatita dpdv al autonomiei a 5-ului. Daca ma intebi, adevaratul iPhone e 6, iar 6+ o incercare de a acapara si piata de phablets, pe langa utilizatorii clasici de iPhone.

Am editat eu - va rog sa nu sariti calul ca nu aveti MOTIV - vorbim totusi despre niste obiecte si/sau tehnologii