well ,cred ca am sa imi incerc norocul pe area Review,poate o sa fac al 2 lea review din cariera mea de consolist la Afro Samurai,imediat ce il termin 1000/1000 G.
Bafta la toti.
well ,cred ca am sa imi incerc norocul pe area Review,poate o sa fac al 2 lea review din cariera mea de consolist la Afro Samurai,imediat ce il termin 1000/1000 G.
Bafta la toti.