nu sunt fanboy,din fericire detin ambele console si un avion de pc () dar jocurile vand consolele si nu gadgeturile.dar sa privim partea buna,ambele console au titluri bune si la ce prezentari vad la E3,sunt cateva titluri superbe.
LA MAI MULTE: P
nu sunt fanboy,din fericire detin ambele console si un avion de pc () dar jocurile vand consolele si nu gadgeturile.dar sa privim partea buna,ambele console au titluri bune si la ce prezentari vad la E3,sunt cateva titluri superbe.
LA MAI MULTE: P