destul de aiurea e treaba asta ,pentru ca atunci cand o sa apara o sa apara numa pe psp-go deci software si noi cei cu psp clasice vom trebui sa-l punem pe card ceea ce va fi destul de naspa deoarece va ocupa destul de mult .daca apare pe UMD va fi un must-have!