Cine a spus asta? Din cate am vazut eu, ei au spus ca Go nu va inlocui PSP 3000 si ca vor scoate jocul atat sub forma de DLC cat si pe UMD.

Hai sa mai facem cate un post in care sa scriem cate o prostie, nu conteaza daca suntem in plop...