Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #13398 SP
    Member Aliosa's Avatar
    GT 6 - 20,8 lei la oferta din altex de saptamana trecuta.
    Resistance 3 Survivor Edition 182 + 22 lei transport = 204 lei (de la Gamerland.ro aka Gamestore.hu). Estetic 10 din 10 si full Emglish.

    Putin suparat pe firmele de curierat. Nu am putut raspunde la tel. ca eram la orele de sofat. Apoi cand sun inapoi, curierul era plecat in alta locatie. Ca sa nu depind de el, am zis ca merg eu la metrou Republica sa ridic coletul.
    Am mers, l-am ridicat si el catre mine: Si banii de bere? La care eu i-am spus ca am platit transportul. De obicei, daca este transportul gratuit la produse mai las ceva bacsis curierului, dar daca platesc transport nu mai vreau sa dau si spaga, sunt satul de acest obicei.
    Mai ales ca acesti curieri te suna cand sunt la scara blocului (am ajuns cu coletul). Unele firme mai au bunul simt si trimit mesaje cu orele de livrare, dar cele mai multe nu.
    Am serviciu, am obligatii si locuiesc singur. Nu imi place sa astept eu dupa un curier pe care il platesc. Prefer sa merg direct la un sediu de firma de curierat si sa imi ridic produsul, undeva dupa ora 16.00.
    Attached Images Attached Images img_20141003_124203.jpg