Bun venit in lumea noastra, Ramon; aseaza-te comod langa soba, poftim ceva de baut.
Serios acum, Altex a fost asa de cativa ani dar sa nu uitam ca are si parti bune. Nu ne mai anunta prin telefon dar au preturi foarte bune pentru gaming. Sunt dezorganizati, de multe ori nu respecta comenzile dar n-as putea spune ca mi s-a intamplat de fiecare data. Am avut Dark Souls 2 la precomanda si inca nu mi-a venit jocul (8 luni and counting), de cate ori am sunat si am intrebat de el mi-au zis sa astept si apoi mi-au inchis telefonul . Da, fac o figura urata dar intr-un final au putini angajati care se pricep la acest domeniu iar cand sesizam greseli grosolane atunci au tendinta sa le repare.
Contrar sesizarilor tale eu am observat o tendinta de imbunatatire a calitatii acestui magazin (Altex/Media Galaxy), apar angajati pe forum care vor sa ne ajute in procesarea comenzilor si in comunicarea magazin-client, daca gresesc comanda trimit curierul si produsul se returneaza... e foarte important ca sa ne gandim cum ar fi mai bine: cu un Altex (asa cum este) sau fara? Prefer Altex desi as dori sa se imbunatateasca... cu MULT.
"Rau cu rau dar mai rau e fara rau"