Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
Are dreptate. Eu zic sa facem întocmai ca dacii si sa iesim cu topoare si câini morti legati de beţe si sa ucidem italieni si unguri.

Serios acum, si cu tot respectul, ce treaba are Decebal cu ce se intampla acum cu România? Zici sa ducem mai departe ce a facut el. Adică să stăm linistiti si sa ne uitam la soare. Mkay. Bifat. Altceva?
nu fratelo,nu sa alergam cu cainii in betze,ci doar sa nu ne lasam calcati in picioare de nimeni
eu la asta m-am referit,eu pe scurt ce am vrut sa spun a fost ca romanii au prea mult bun simtz si profita toti neavenitzii de ei,daca tu/voi nu puteti intelege asta imi pare f rau

si sa-ti mai spun ceva,daca ieseam cu cainii in bezte si cu furcile chiar si acum in 2014, treaba ar fi stat altfel,uita-te putin la greci si la turci.daca ai sa ma intrebi la ce ma refer cu turcii si grecii deja nu avem ce sa mai discutam pe subiect si am sa-ti ignor orice comentariu.

o alta mare calitate pe care o aveam cu totii este sa ne contrazicem si sa facem pe interesantii doar de dragul de a spune si noi ceva si de a fi gica contra

cele bune...