Quote Originally Posted by Inuhanyou View Post
Vorba asta cu banii si angajatul este tipic romaneasca. Sa te comporti. adecvat.. sa iti faci treaba... respectul nu este direct proportional cu banii. Asta e scuza romanului de a nu isi face treaba. La Grand Arena esre o pitipoanca de o suta de chile cu unghii de zici ca e Freddy Krueger .. si cu o atitudine de nu mai zic. M-a tinut 10 minute ca nu vroia sa accepte un card de la Carrefour. Si cand si-a dat seama ca e dobitoaca tot pe mine a dat vina ca de ce nu i-am zis ca nu vreau rate...
I-a spune si mie cat ar trebuii sa aiba salariu specimenul asta sa devina om?
O stiu pe tuta aia...mi-a facut niste draci cand am semnat certificatul de garantie la PS4..vai mama

Situatia asta imi aduce aminte de ce mi s-a intamplat cu Assassin's Creed 3 Join or Die de PS3. Facusem pre-comanda cu 2-3 luni inainte de lansare si nu am primit telefon deloc nici macar la o saptamana dupa lansare. I-am sunat, am facut scandal, dupa care la 2 zile imi trimit mail ca nu mai au pe stoc jocul...serios?

Acum vad ca au inceput iara sa dea cu mucii-n fasole. Anul trecut la GTA V m-au sunat pentru confirmare cu 3-4 zile inainte de lansare, avand in vedere ca au avut tone de comenzi. Am cateva pre-comenzi, dar daca nu suna cu o zi inainte de lansare, voi suna eu...insistent.