Am fost. Nu mai intru in online prea curand. Sunt complet dezamagit. Un haos total. Pe langa cursele cu dobitoci (puteai sa conduci pana la prima curba cand intrau toti in tine si aia era), nu inteleg cum naiba ma pot depasi astia (chair daca au level 100+) intr-un Golf 3 (sau cat naiba e ala) cand eu sunt cu Lamborghini. Si nu numai ca ma depaseau, dar ma lasau in urma serios.

Si este EXTREM de enervat sa reusesti sa gasesti un lobby si sa intrii in el. Am stat app 1h, in and out, pana am reusit sa prind o cursa cu voi, m-am jucat 5 minute, dupa care am fugit pana la urmatoarea si s-a dus distractia.

Cat de casca, e cam inutila. Cine o are, nu vorbeste si cine majoritatea care o au, o tin doar ca sa tuseasca in ea sau ca sa cante.

Inca astept si eu jocul ala care sa ma prinda pe partea de online. Pana acum doar GTA V a reusit, pt cateva zile, dupa care am descoperit prea multe minusuri. Poate cand se relaseaza acum, o sa fie mai bine pus la punct si o sa am si eu, finally, un joc online bun.