maniac360 a postat cea mai buna idee, dupa parerea mea... dar nu ma pot abtine sa nu ma uit la poza din FarCry 2 postata de snake. Pur si simplu ma buseste rasul... cum sa pui X-uri peste sfarcuri?![]()
maniac360 a postat cea mai buna idee, dupa parerea mea... dar nu ma pot abtine sa nu ma uit la poza din FarCry 2 postata de snake. Pur si simplu ma buseste rasul... cum sa pui X-uri peste sfarcuri?![]()