Quote Originally Posted by Khan View Post
maniac360 a postat cea mai buna idee, dupa parerea mea... dar nu ma pot abtine sa nu ma uit la poza din FarCry 2 postata de snake. Pur si simplu ma buseste rasul... cum sa pui X-uri peste sfarcuri?

pai X ul este cel mai folosit de obicei ...la fel si sfarcul