Hai mai Tekken vii cu limitedurile alea si ne zici noua de "pofte" ...
Noutati si de la baiatu.
PS: sunt foarte mandru de zelde sunt MINT - zici ca abea le-am scos din tipla
Hai mai Tekken vii cu limitedurile alea si ne zici noua de "pofte" ...
Noutati si de la baiatu.
PS: sunt foarte mandru de zelde sunt MINT - zici ca abea le-am scos din tipla