Am cumparat toate DLC-urile de la Pikmin 3, dar sa dau chiar si 5 lire/euro pe niste filmulete mi se pare absurd. Astea trebuiau sa fie bonus-uri in cel mai rau caz...wtf?
Am cumparat toate DLC-urile de la Pikmin 3, dar sa dau chiar si 5 lire/euro pe niste filmulete mi se pare absurd. Astea trebuiau sa fie bonus-uri in cel mai rau caz...wtf?