Quote Originally Posted by Teo View Post
Atentie pentru cei care au comandat de la itgalaxy.
Am comandat o tableta si am fost astazi sa o ridic, eram prin acea zona. Platesc, ridic tableta si cand ies, ma asez pe o banca sa ma uit la ea. Observ ca nu toate accesoriile erau in pungulite iar abtipildul de la un surub era pe jumatate rupt. Ma intorc, le spun situatia si ma trimit la o usa alaturata, locul unde au service. Dau tableta acelui tip si-mi aduce alta, asta era fara niciun fel de abtipild. Ma asigura ca e totul ok, sta cu mine sa o aprind, intru putin pe wifi, parea in regula. Ies si ma duc afara pe o banca sa stau la o tigara. Intru in galerie, poze cu un copil mic, selfiuri, poze cu familia. Ma intorc, le explic situatia iar tipul imi aduce alta tableta care nu avea bateria incarcata. O ia pe cea pe care i-am dat-o si ii da hard reset, eu am vazut acest lucru deoarece geamul era intredeschis. Tipul vorbea la telefon si imi da tableta. Dupa ce vorbeste, ii spun ca nu o doresc ca-i resetata, isi cere scuze, spusese ca nu fusese atent din cauza telefonului. Imi da alta intr-un final. Toate ambalajele de la aceste tablete aratau uzate.

Tableta era Allview?