Foarte interesant ieri pe chat lumea era desamagita si plictisita ca dura prea mult gameplay-ul si dupa au venit comentarii despre grafica la un joc in prea-alpha, daca si despre seria U si studioul ND care ne-au oferit mereu ce e mai bun sunt astfel de haterimce sa mai eu aseara mancam in timp ce ma uitam la show si am inceput sa urlu ca disperatul cand am vazut ca incep cu gameplay din U4 e jocul pentru care mi-am luat ps4

---------- Post added 07-12-2014 at 12:03 ----------

Cat despre actiune parca era vorba de insule ca sunt implicati pirati si comori