Quote Originally Posted by Zero View Post
Nu te juca Uncharted, e naspa, e mai bun FIFA.
pentru desteptu de sus. Nu ma joc fifa, doar pentru ca nu m-am jucat uncharted si nu sunt asa de hyped dupa el asta deja rezulta ca ma joc fifa sau racing games? Pentru ca nu am jucat seria poate l-as incerca sau as juca numa 4-le, dar nu o sa imi iau un ps3 doar sa incerc niste jocuri poate nici nu o sa imi placa uncharted maybe it's not my style.