Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
pentru desteptu de sus. Nu ma joc fifa, doar pentru ca nu m-am jucat uncharted si nu sunt asa de hyped dupa el asta deja rezulta ca ma joc fifa sau racing games? Pentru ca nu am jucat seria poate l-as incerca sau as juca numa 4-le, dar nu o sa imi iau un ps3 doar sa incerc niste jocuri poate nici nu o sa imi placa uncharted maybe it's not my style.
No need for hate mate. Dupa cum a spus si AndRewqp, era o ironie la adresa haterilor, nici vorba de un atac la persoana ta

On topic: nu stiu de ce, dar am impresia ca vor astepta sa se lanseze U4, dupa care vor scoate 1,2 si 3 pt PS4, dar sper sa ma insel.