Trefla eu iti propun sa copiezi gameplayul care nu e compresat si sa faci atunci comparatie, ce ai pus tu acolo e un filmulet de pe youtube, foarte simplu putem fi carcotasi si btw cred ca nici un om normal la cap nu a crezut ca filmuletul de la e3 este realtime, era evident ca este un cg pentru hype. In fine stiu ca nu o sa conving pe nimeni dar pana acum ND este cam singurul studio care nu a dezamagit