Quote Originally Posted by Para Deus View Post
E oarecum aleatoriu ca sa zic asa... Pana am reusit am incercat de vreo 4-5 ori cu carduri diferite, Visa si MasterCard si de pe Laptop si de pe ps3 si pana la urma a acceptat MasterCard de Raiffaisen! Deci... mai incearca!
Ok, maine merg si fac un MasterCard la Raiffaisen. Ieri am auzit ca numai cu MasterCard sau Visa functioneza. Totus mersi frumos.Sperc ca o sa fie bine :/

---------- Post added 22-12-2014 at 22:02 ----------

Quote Originally Posted by ~bella~ View Post
Salut,

Din ce am inteles pe um alt topic si unele jocuri cumparate din magazine se pot instala integral pe consola iar DVD-ul sa fie accesat doar la inceput pentru validare.
Daca este adevarat, cum identific aceste jocuri?

Merci.

L.E. Am vazut in Playstation Store ca unle jocuri sunt Bundle, unle sunt PSN Game iar altele Full Game. Care este diferenta?

Bundle=Contine jocul respectiv, exemplu: Sound Shapes si mai primest DLC-uri cu ea. Sau mai primest alte jocuri cu ea.
PSN Games=Jocuri care nu apare la blueray disc, numai n forma digitala( downloadable). Exemplu: Sound Shapes, Tekken Revelation( asta e gratis) sau Dead Nation
Full Games=Jocuri cara exista si in blueray disc dar asta e in forma digitala. Exemplu: Far Cry 4, Assassin's Creed Unity, Battlefield 4 si mai departe.