Eu joc in continuare. Sunt pe Phoenix. Pe luna platesc 9 lire si jocul nu necesita psn plus. Joc pe PS4 pt ca este mai comod. Whm 50 si blm 50. Nu cred ca fac si alte joburi pt ca urmeaza update 2.5 si nu stau sa fac grind la relic weapon pt fiecare.