Single post: Super Smash Bros for Wii U
-
Senior Member
Foarte tare jocul. Singurul lucru dezamagitor e ca nu are un story mode ca versiunea de Wii dar pare sa aiba mai multe activitati extra.
10/10 din partea mea
.

Originally Posted by
69wpm
A cumparat cineva jocul? Vreau sa vad cum merge online cu cineva din Romania.
Joc eu cu tine
. Nu ma stiu prea bine dar vreau sa invat.