Depinde, daca joci mp-ul doar asa ocazional este suficienta varianta standard.

Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
Încearcă pe contul de Europa , sigur o sa Îți mearga codul .
Din pacate nu merge nici pe contul de UK .