Single post: Battlefield 4
-
Senior Member
Depinde, daca joci mp-ul doar asa ocazional este suficienta varianta standard.

Originally Posted by
Cristian2191
Încearcă pe contul de Europa , sigur o sa Îți mearga codul .
Din pacate nu merge nici pe contul de UK .