Single post: User Review: Dragon Age: Inquisition
-
Admin
Sincer... nici nu vreau sa ma gandesc cum merge pe PS3 sau Xbox 360, avand in vedere ca pe PS4 are momente (culmea, chiar si in cinematics) in care mai mult de 15-20 FPS nu are. De fapt, exceptand bug-urile (imposibil sa nu apara la jocuri de aceasta magnitudine), doua lucruri m-au enervat la Dragon Age Inquisition: 1. ruperile de frame-uri si 2. parul caracterelor. La punctul 2 chiar nu am inteles cum de au reusit sa faca ceva atat de urat...