Daca nu v-ati cumparat disc-ul cu Pikmin 3 pana acum, singura sansa sa-l jucati este doar prin download de pe eShop. Se pare ca discurile nu se mai fabrica de catre Nintendo, iar cele de pe piata sunt extrem de scumpe daca sunt sigilate, si scumpe daca sunt sh.
Ciudata strategia Nintendo.

Reply With Quote