Hai ca am inceput sa ma prind si chiar e distractiv jocul. Samus e preferata momentan, dar merge si Yoshi. Cand aveti chef de joc online, in general seara pe la 7-8 poate facem niste reprize.
Altcineva mai joaca? Sexbobomb91 ce ID ai?

---------- Post added 14-01-2015 at 09:27 ----------

Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
asa ceva...

Link-ul este si mai relevant de cand am cumparat jocul "Duck Hunt" de pe Virtual Console si ma joc in paralel cu Smash