vorbesti de parca faptul ca sunt milioane de subscriberi PS+ la nivel mondial a imbunatatit considerabil calitatea serviciilor. iar ps store romania ma indoiesc ca a fost francizat, din ce stiu apartine de SCEE. ceea ce inseamna ca atunci cand platesti pentru ceva, banii in cele din urma intr-un fel sau altul ajung la compania mama. iar eu pretind ca serviciul sa fie complet atunci cand dau banul, ca nu fac investitii pe incredere si pentru dezvoltare viitoare intr-o corporatie privata. fac destule astfel de investitii in statul roman. si ce ar insemna solutie constructiva? ar trebui sa le rezolv eu problemele cu drepturile pentru content sau cu functionalitatea contentului prezent? sau sa arunc cu bani in ei pana si le rezolva? inteleg ca sunt in faza de teste, e normal sa treaca prin ea, dar nu mi se pare normal sa treaca prin ea pe banii userilor. si inca o data, nu e vorba doar de mizilicul ala de joc.

in fine, imi cer scuze pentru parerea exprimata. nu vreau sa induc userii in eroare, te las pe tine sa ne conduci pe calea cea dreapta