Si eu am descoperit astazi signupul pt R2 beta, dar nu ma bag pt ca mi se pare ciudat sa mi se ceara si parola de la cont. Pai ce, nu era de ajuns doar ID-ul? Ca doar daca vreau prin absurd sa pun ID-ul altcuiva, nu-i fac nici un rau, ba chiar un bine.