Ma gandesc ca beta-ul o sa fie accesibil doar de pe contul cu care te-ai inscris, iar contul meu main e deja pe US. Nu-mi fac alt cont pe US doar pt un beta care-mi cere si numarul de la pantofi.
Ma gandesc ca beta-ul o sa fie accesibil doar de pe contul cu care te-ai inscris, iar contul meu main e deja pe US. Nu-mi fac alt cont pe US doar pt un beta care-mi cere si numarul de la pantofi.