Eu am jucat jocul. L-am terminat. Mi-a luat 9 ore pe easy, n-am murit niciodata si nici nu sunt genul care sta sa exploreze. Eu alerg mai repede ca imi place povestea si vreau s-o termin . Jocul este minunat, are o poveste care te tine sa joci mai mult, din punct de vedere grafic si al sonorului este incredibil, gameplay-ul nu este deloc plictisitor. Pentru mine a meritat din plin la cei 260 lei pe care i-am dat pe el. Deci... Incerc sa scap de alte comentarii... Jocul e destul de lung cat sa fie o experienta placuta. Barile negre nu iau din experienta, chiar fac totul mai cinematic. Nici nu imi mai pot imagina jocul pe tot ecranul sincer si nu m-au deranjat niciodata, pur si simplu nu le-am observat. Prea multi bani pt SP only? E o experienta minunata la care s-a lucrat mult. Nu isi avea rostul MP-ul aici. Mai bine ca s-au concentrat sa faca un SP bun. Alte plangeri mai sunt? Dau eu raspunsuri cat despre comparatia cu Ryse e total prosteasca... L-am terminat si pe acela... Povestea era oribila, gameplay-ul la fel. Pe mine nu m-a deranjat niciodata rezolutia acelui joc, mi se parea ca arata fenomenal... Dar in rest era praf. Ma rog...

@AndRewqp flame-urile sunt iscate de obicei de sustinatorii inraiti ai unei console care e in competitie cu cealalta. Daca intelegi ce vreau sa spun... Si pana la urma care e problema in a-ti exprima opinia?

Anyway... ca o concluzie... Cei care cred in toate zvonurile de pe net, sa nu il cumpere... Pierderea lor.