putin offtopic: OLX a cumparat tocmai si incepand de pe 18.02 cei care mai livrau gratuit(ramburs zero) marfa prin tocmai, nu mai au aceasta optiune. Livrarile se vor face doar contra cost.
putin offtopic: OLX a cumparat tocmai si incepand de pe 18.02 cei care mai livrau gratuit(ramburs zero) marfa prin tocmai, nu mai au aceasta optiune. Livrarile se vor face doar contra cost.