Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
asa este , riviurile mereu au avut dreptate, nu conteaza ce spun cei care au jucat jocul. eu nu inteleg o chestie, de ce din 10 oameni care au jocul nu s-a plans nimeni de el lucreaza toti pentru Sony sau sunt fanboy doar. in fine, eu unul nu ma mai iau de mult dupa nota riviurilor ca sa aleg un joc...
Cei "10" care au jucat deja jocul nu se plang de el fiindca sunt fani ai jocului si normal ca nu vor zice ca nu le-a placut, de ce altceva l-ar fi cumparat inainte de lansare? Gandeste putin inainte de a-i asculta orbeste pe cei care l-au jucat deja si formeazati o parere proprie despre joc, nu o zic cu rautate chestia asta sa stii.
Eu unul eram hotarat ca nu mi-l trebuie inainte de a aparea vre-un review. review-urile ce apar acum doar imi confirma ingrijorarile ce le aveam asupra jocului, Gamespot i-a dat 5, IGN-6.5 si cam toate alte site-uri se invart intre 5-7 cu notele, nu ca mai conteaza pt mine asta, just sayng.
L.E. l-as fi jucat si eu cu mare placere daca ar fi tinut experienta macar de 2 ori mai mult decat este acum, nu-l consider un joc rau sau mediocru, e un joc bunicel insa prea scurt pt pretul care il cere
L.L.E. un video review destul de funny: