Oh yes! O veste foarte buna, si mie imi place maxim Vikings, in special Lagertha (pentru personalitate of course ) Sper sa fie cel putin la fel de bun ca primele doua sezoane.
@ MonkY ai idee cand vine si ultimul sezon din House of Cards?