Hehe, astia cred ca vor sa se bata pe "cine face cel mai crazy collectors edition". Va reamintesc de http://www.consolegames.ro/forum/f7-...osta-125-000a/ si http://www.consolegames.ro/forum/f7-...fost-detronat/. Practic iti cumperi 2 jocuri de colectie si ai adapost, masina, etc... Bani sa ai!