Aveti grija cu cei de la gamerland. Mi se par "fishy" as hell. Le-am trimis un email in care i-am intrebat daca imi pot trimite factura pe firma. Acesta este raspunsul lor:
Buna ziua,
Din pacate momentan numai pe persoana fizica putem emite facturi.
Eu n-am mai auzit pana acum sa nu poti face facturi decat pentru persoane fizice. Prin urmare, aveti grija!