Aveti grija cu cei de la gamerland. Mi se par "fishy" as hell. Le-am trimis un email in care i-am intrebat daca imi pot trimite factura pe firma. Acesta este raspunsul lor:
Eu n-am mai auzit pana acum sa nu poti face facturi decat pentru persoane fizice. Prin urmare, aveti grija!Buna ziua,
Din pacate momentan numai pe persoana fizica putem emite facturi.

Reply With Quote