Eu am comandat de la Gamerland acu' 2 luni Mario Kart 8 la care mi-au dat bagat cadou și un poster, iar săptămâna trecută am luat noul 3DS Majora's Mask Limited Edition (care de altfel nu se găsea pe nicăieri pe la noi). Ambele comenzi foarte rapide (2-3 zile), fără probleme. De sunat, într-adevăr, nu am încercat să-i sun, dar pe mail au răspuns foarte repede și profi.

Așa că din punctul meu de vedere sunt foarte ok, mai ales că au prețuri bune la unele jocuri, plus unele ediții speciale pe care nu le găsești așa ușor pe la noi.