Eu am comandat mai multe chestii de la ei, încă de pe vremea când erau gamestore.hu Ultima comandă a fost în ianuarie, când am luat câțiva skylanderi. Toate produsele au fost ok, au ajuns la timp (în 2 zile) și în condiții optime. Au fost într-adevăr ceva probleme în lunile decembrie-ianuarie, dar se pare că s-au rezolvat.