Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
Noi nu prindem Netflix aicisa, tre' sa stam dupa... ei stii tu acuma.
Haida domnu' , ii pe torente ( mai exact pe lista de fisiere aham' ) Eu o sa il mai cumpar pe iTunes cand apare dar pana atunci vreau sa il vad cat mai repede si nu vreau sa stau sa fac gainari cu DNS , proxy , ip-uri de nu stiu ce... oricum se stie demult ca netflix ii baneaza pe cei care folosesc metode de genul.