Quote Originally Posted by proto View Post
ma enerveaza maxim cei care isi lasa gamertag ul , isi exprima dorinta de a juca cu alti playeri de aici , iar atunci cand ii inviti sau le dai un mesaj sa ii intrebi , nici macar nu au bunul simt sa te refuze , te ignora complet . Nu zic ca este cineva obligat sa joace cu mine si cu cine mai joc eu , dar un mesaj de 30 secunde in care spui ca nu vrei oricine il poate da . cand vad ca suntem mai multi playeri ce jucam aceelasi joc ma gandesc ca ar fi mai distractiv sa fim cat mai multi romani , poate ma insel
intai te uiti sa vezi in ce joc e aceea persoana
trebuie sa fie si el in acel joc ca daca nu este in cele mai multe cazuri tu il deranjezi degeaba
daca omul este in acelasi joc cu tine atunci treci la pasul 2,adica ii scrii
nu-ti fie lene sa scrii 2 cuvinte,nu mai da direct invite party sau invite in room
am dat de oameni stupizi care ma invitau in jocuri ce nu le aveam

vreau sa joc de 2 saptamani cele 2 misiuni coop de la unity dead king dlc.doar in privat poti juca cu a doua persoana.nu e public ca in celelalte
nu vad nici un roman ca sa joace unity de mult timp si adevarul e ca nu stau ca soimul pe friends sa vad cand cineva il joaca
sunt destui care au jocul ac unity din lista mea dar nu ma apuc sa le scriu ce vreau eu cand ei joaca gta v sau destiny sau ce mai joaca
pot lasa mesaj pe wall la friends dar nimeni nu citeste sau ignora.n-ai ce face,asa e situatia