Cautam un Apple TV pe olx, si la cautare mi-a indexat cumva anuntul asta, nu mi-a venit sa cred
Omul avea si monitorul de 17'', insa nu l-a putut pune la posta din cauza greutatii si pretului mare de transport (nu-i bai cu asta, se gasesc usor astea, monitoarele acd si la pret mic).

E adus din Danemarca G4-ul se pare, mai trebuie sa-i adaug niste ram, sa ajung la 1gb, si totul este superb (are pana si wireless adaptor inclus). L-au pastrat bine oamenii.
Ce e funny: au uitat sa-si stearga astia de l-au vandut sau whatever, pozele personale lol