Nu am sarit MonkY, eu chiar am zis in threadul celalat, ca discutia este veche, ca s-a vorbit despre si ca si "fanboy" Sony, inclusiv eu, sunt dezamagiti de durata bateriei, dar dupa cum ziceam, s-a vorbim foarte mult despre asta acum un an si jumatate, nu mai este un subiect de actualitate si niciun secret. NU cred ca a zis cineva ca este multumit de acest lucru sau ca a negat aceasta problema si nu s-a descoperit "apa calda" stim deja lucrurile astea.

repet ! ambele console au avantaje si dezavantaje stiute de mult timp, daca am sta sa vorbim doar despre lucruile negative, care au fost deja dezbatute, nu ajungem nicaieri. cine iese castigat din toata aceasta discutie? unde vom ajunge? si nu cred ca unii dintre noi putem fi numiti fanboy daca am acceptat aceste lucruri si nu ne deranjeaza, dar majoritatea care sunt derajati au alta consola primary.

ps: sper sa nu se supere nimeni

PSS: este ca si cum imi iau XO si ma duc pe threadul dedicat si ma plang ca rezolutia in anumite jocuri e inferioara versiunii PS4 sau ca XO ocupa mai mult spatiu ca si PS4 sau ca are sursa externa si ma deranjeaza aceste lucruri, lucruri arhicunoste de catre membrii acestei comunitati.