Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
@razvanrazy Dacă ar fi aşa cum spui tu şi ai şterge un joc din greşeală sau altcineva. Ce faci atunci ?
Cum sa stergi un joc din greseala ? Apesi din greseala pe Options, dupa care dai pe Delete si dai pe Yes ? DIN GRESEALA ?!?!
In cazul in care faci asta, il reinstalezi din Store.

Sau puteau face in store, o sectiunea (cum e in AppStore) cu Purchased, unde sa ai si demo-uri si jocuri pe care le-ai downloadat de pe Store. Era un meniu in plus...WOW...ar trbui sa ma angajez la Sony!!!

La mine au trecut mai mult de 2 zile si inca nu ma pot orienta in Store, asa ca prefer sa-l ignor. Iar faptul ca unele meniuri sunt pe verticala iar altele pe orizontala, arata cat de priceputi sunt cei care l-au facut.

Hai sa mai spun cateva minusuri, ca tot mi-am adus aminte.

Care-i faza cu calitatea aia execrabila a trailerelor ? Mi-era si rusine zilele trecute cand am vrut sa-i arat unui prieten, un trailer de la un joc, direct din el. A trebuit sa deschid iPad-u, sa intru pe youtube si sa trimit pe TV ca sa-l vada calumea.

Si care-i faza cu submeniurile de la jocuri, de unele au si poze din jocuri, altele nu, dar nu le poti accesa oricum, ca trebe sa intrii in alt submeniu. Si de ce pentru multe lucruri, e nevoie sa te bage in Browser, pe care dupa ce-l folosesti (fortat) ramana in lista cu ultimile programe folosite.

LE: @dan1703 - aici vorbim de PS4, nu de PS3. Poate acolo se stergea mai usor, dar aici sunt 3 pasi.