Single post: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #1083 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am terminat si eu seria a treia din Vikings. Sincer eu unul nu ma asteptam sa poata depasi seriile anterioare (care au fost la randul lor foarte ok), dar cumva... a reusit! As indrazni sa spun ca e unul din cele mai bine facute seriale din ultimi ani. Nu de putine ori am pus pauza sau am dat inapoi o imagine pentru a admira o scena sau un peisaj (ceea ce rar mi se intampla sa fac la un film artistic sau serial). E genial cum au reusit sa imbine istoria cu fictiunea, realitatea cu fantasticul, efectele speciale... ce sa mai vorbim?! Nota 10!

    Ragnar Lothbrok rulez! Again!

    P.S. As putea sa-i dau o nota mai mica pentru ca unele lucruri au ramas ne-explicate... insa sunt convins ca au vrut sa pastreze cate ceva si pentru seria a patra

    Attached Images Attached Images vikings_season3.jpg