Sunt in totalitate de acord cu cryyo.
Jocul este slab si isi merita cu prisosinta notele mici primite in review-uri.
In afara de grafica nu exceleaza la absolut nimic iar acele benzi negre sunt foarte deranjante.
Inainte sa am jocul am crezut ca poate acele bari negre nu sunt tousi asa mari si poate sunt doar putin acolo dar cand l-am jucat si am vazut ca imi taie 30% din ecran in total mi-a venit sa il sparg.
Povestea este destul de slaba iar finalul, stiu ca lasa loc de o continuare dar totusi!
Daca nu as fi dat pe el 140 RON s l-as fi luat de la EMAG cu 12 RON as fi facut asta.
As fi preferat sa aiba grafica lui Far Cry 4 (care este foarte ok de altfel) decat sa imi bage acele bari negre.
Multa lume l-a blamat pe MonkY cand s-a luat de joc si de acele bari negre dar avea mare dreptate.
Nu inteleg cum unii spuneau ca jocul ar fi o capodopera si ca isi merita cu prisosinta cei 300 RON pe care i-au platit pe el.
Eu stiu ca gusturile nu se discuta, dar de la a face dintr-un joc slab o capodopera......e cale lunga.
Si problema este ca, daca "capodopera" asta se vinde bine este posibil ca si alti producatori sa o ia in aceeasi directie cu barile negre.
Comparatie cu TLOU nu isi are rostul.