Am jucat de la 6 fix. Vad ca cea mai populara arma a fost Roller. Motion controls sunt destul de faine dupa ce te obisnuiesti cu ele. Abea astept sa mai joc diseara.
Am jucat de la 6 fix. Vad ca cea mai populara arma a fost Roller. Motion controls sunt destul de faine dupa ce te obisnuiesti cu ele. Abea astept sa mai joc diseara.