Quote Originally Posted by raduadelin View Post
Foarte bun Peaky Blinders, am terminat deja primul sezon. Al doilea promite si mai mult, datorita lui Tom Hardy.
Multumesc pentru recomandare!
da e un serial foarte bun, iar sezonul 2 e si mai bun ca primul si nu datorita lui Tom Hardy, are un scenarist foarte bun, din pacate e necunosct si din intamplare am auzit de el .

alta miniserie de exceptie Band of Brothers (TV Mini-Series 2001) - IMDb e vechi, din 2001 dar are niste efecte speciale de exeptie si chiar te pune in pielea soldatilor de pe front. mentionez ca este produs de Steven Spielberg si Tom Hanksm cei care au facut si filmul Saving Private Ryan.